باز‌بینی ورژن موبایلی دستگاه لیزر و دسکتاپ وبسایت رقبا

دیدن و محاسبه کردن صفحه ها وبسایت دستگاه لیزر رقبا , با هر ساختاری که برای نسخه دسکتاپ یا موبایلی خویش در حیث گرفته باشند ( در رابطه با ساختار صفحات سایت ها , در مطلب ی بعدی به طور کامل توضیح خوا هیم بخشید ) , می تواند برای شما دوچندان دارای منفعت باشد . آنالیز این وبسایت ها دستگاه لیزر , قادر است برای تشخیص هرگونه تفاوت در بین ورژن موبایل یا این که دسکتاپ وب سایت ها در به کارگیری کلیدواژه ها , به پژوهش ها شما راجع‌به کلیدواژه ها کمک کند . این مبحث را در مقاله ی بعدی ادامه خوا‌هیم داد .
سعی کلیدواژه ها در گوشی دستگاه لیزر

در هرحال باید همواره در مسیر باصرفه سازی کلیدواژه هایتان در نتایج جستجوهای موبایلی حرکت نمائید و با محاسبه مداوم از پیشرفت آنان اطمینان حاصل نمایید &# ایران روتک دستگاه لیزر یک ابزار کارآمد برای ردگیری سکو بندی کلیدواژه ها در گوشی است . از روش این ابزار شما می توانید همت دستگاه لیزر کلیدواژه هایی که اینک در نسخه دسکتاپ تارنما خود گزینه هدف قرار داده اید را با دقت بالا ردگیری نمایید و موتور کاوش گر و حالت مربوط دستگاه لیزر به آن را معلوم کنید .

دستگاه لیزر گوشی


علاوه بر این , عبارات جستجوشده ی دیگری که ممکن است در نسخه دسکتاپ , مورد انگیزه قرار نداده باشید , اما در تحقیقات اخیر خود آن‌ها را شناسایی کرده اید را هم از این نحوه ردگیری نمائید .

بعد از وارد کردن کلیدواژه ها و انجام اولی اسکن در این نرم افزار , خواهید روئت کرد که وبسایت شما در حال حاضر , در نتایج جستجوی موبایلی برای هر عبارت به چه شکل عمل می کند .
جستجوی دستی

علاوه بر ردگیری کلیدواژه هایتان , شما بایستی رتبه بندی های مرتبط با خودتان را در حین های متفاوت چک کنید ; این عمل به شما یاری می کند از موقعیت کنونی جستجوها در ارتباط با تجارتتان مطلع گردید , بعلاوه , به شما نشان می‌دهد که وبسایت شما در نتایج جستجوهای موبایلی چگونه ظواهر میشود ( عنوان ها , توضیحات متا , URL ها و غیره . ) .

شما میتوانید خودتان با سود از یک دستگاه موبایل , جستجوی موبایلی را شبیه سازی فرمائید , البته در‌این رابطه , یکسری ابزار دستگاه لیزر مانند User – Agent Switcher وجود دارا هستند که می توانند به طور آنلاین مانند یوزرها دستگاه لیزر گوناگون اخلاق کنند و جستجوهای موبایلی را در دسکتاپ شما شبیه سازی کنند .
Google Search Console

کاربرد دیگر Google Search Console , شناسایی کلیدواژه هایی است که اکنون , درجه ی بالایی را در جستجوهای موبایلی برای شما به ملازم دارند , ولی لزوماً در ورژن دسکتاپ یا ردگیری ها , آنان را آیتم هدف قرار نداده اید . با سود از گزارشات بدست آمده از Search Analytics report با کلیک روی قسمت ‘ Queries ’ و آن‌گاه تعیین CTR و Position , می توانید عبارت های کاوش شده ای را که تلاش بالایی دارند و بهترین پاسخ را از یوزرها موبایلی دریافت می نمایند , شناسایی فرمایید .
باز‌بینی وب سایت کنونی

بازبینی و مرور بخش های گوناگون سایت برای فهمیدن اینکه یوزرها موبایلی , اینک چه طور وب سایت ما‌را می بینند , دستگاه لیزر اهمیت بخش اعظمی داراست . یکی‌از ابزارهای سودمندی که به شما این امکان را میدهد که ملاحظه کنید وبسایت شما در دستگاه های متعدد به چه شکل سناریو داده می شود , Screenfly است :

با وجود اینکه شما می توانید برای باز‌بینی وبسایت خویش از ابزارهای متفاوت استعمال کنید , البته هیچ یک از این ابزارها به میزان ی این‌که خودتان این عمل را از روش دستگاه های متعدد انجام دهید , ظریف و درست نخواهد بود . بدین ترتیب از لا به لا موبایل هایی که در بین کاربران بیشتر آیتم به کارگیری قرار می گیرند ( که قبلاً درباره‌ی آن توضیح دادیم ) ۵ تا از دوستداشتنی ترین ها را تعیین کنید و طریق ی نمایش و بخش های متعدد وبسایت خود را در آنان باز بینی کنید .

ولی در صورتیکه هنوز نسخه موبایلی تارنما خویش را فعال سازی نکرده اید , نمی توانید توقع فیض ی چندان مثبتی از این باز‌نگری داشته باشید , البته با این وجود میتوانید داده ها مهمی از قبیل این‌که بخش های متعدد ( دکمه ی خرید , دکمه های فراخوان , اطلاعات مربوط به تماس و غیره . ) خوب تر است در چه جایی از تارنما شما ظاهر شوند که بر تجربه و تبدیل کاربران اثر گذار باشند , را به دست آورید .